JAK VÁM S BEZPEČNOSTÍ POMŮŽEME MY?

 

Od roku 2007 poskytujeme internet v Lysé nad Labem na doméně LitolCZ. Internetovou bezpečností se zabýváme již několik let. Omezení malware a botnetu v naší síti jsme chtěli zajistit nákupem next generation firewallu. Řešení pro omezení malware a botnetu v naší síti s jednoduchou administrací klientů s akceptovatelnými náklady na technické vybavení a licence však nenabízí žádný dodavatel NGFW. Proto jsme se v poslední době jsme zaměřili na vývoj komplexního bezpečnostního řešení speciálně pro potřeby ISP  a jejich klientů z řad domácností a firem.  

Od jednotlivých potřeb se odvíjí i nabízené tarify:

 • Bezpečná síť
 • Bezpečná domácnost
 • Bezpečná firma

 

BEZPEČNÁ SÍŤ:

Jedná se o celkové zabezpečení sítě konkrétního poskytovatele. Ochrana funguje na principu filtrace DNS, což přináší výhodu zejména v jednoduché konfiguraci. Stačí přesměrovat provoz na naše DNS servery. Abychom zajistili vysokou dostupnost služby jsou datacentra umístěna v geograficky oddělených lokalitách. Neplatíte za drahá hardware, cena paušálu se odvíjí od počtu uživatelů.

 

DNS filtrace přináší poskytovateli mnoho výhod. Zejména:

 • Splnění aktuálních legislativních požadavků kladených na ISP ze strany ministerstva financí.
 • Ochranu sítě před začleněním do botnetu
 • Zabezpečení proti infiltraci malware nebo phishingovými útoky.
 • Eliminaci DDoS útoků ze sítě poskytovatele, ovládání zařízení v síti poskytovatele třetí stranou, spamu a umístění IP na Black Listu např. DNSBL.
 • Získaný přehled nad vlastní sítí a bezpečnostními incidenty. (připravujeme statistiky nejnavštěvovanějších domén a webových stránek se škodlivým obsahem).
 • Konkurenční výhoda a argument při obchodním jednání či plánované upravě tarifních cen.
 • Možnost využití vzdělávacího programu IT bezpečnosti pro Vás a Vaše klienty.
 • Certifikát BEZPEČNÁ SÍŤ.

 

BEZPEČNÁ DOMÁCNOST:

 

Vyvíjíme i volitelnou nadstavba tarifu bezpečná síť jez výborně poslouží  např rodinám s dětmi, které budou mít možnost kategorizovat dostupnost webových stránek. A jednoduše zamezit přístupu na stránky s erotickou tématikou nebo na sociální sítě.

Ze strany poskytovatelů je třeba pouze umožnit provoz služby ve virtuálním serveru v síti ISP, aby mohlo dojít k personifikaci jednotlivých klientů. Díky tomu je možné individuální nastavení dle potřeb konkrétní domácnosti. Prodejní cenu tohoto tarifu si určuje poskytovatel.

 

BEZPEČNÁ FIRMA:

 

Připravovaný tarif splňující požadavky GDPR o ochraně osobních údajů. Nově platné nařízení Evropské unie bude od května 2018 nucena řešit každá společnost spravující jakákoli osobní data.

antivirus, antispam, IPS/IDS, DLP a kategorizace web. Instalace je opět velmi jednoduchá, stačí se připojit k VPN bez nutnosti nákupu či instalaci hardware. Není nutná ani konfigurace a tak lze ušetřit za servis bezpečnostního technika.

Každá společnost spravující  osobní data bude od kvetna 2018 nucena splnovat pozadavky GDPR. Proto pro vase firemni klienty pripravujeme i reseni zabezpeceni na síťové vrstvě. S plnou funkcinonalitou NGFW tj.  antivirus, antispam, IPS/IDS, DLP a kategorizace web.  

Nemuste mit vlastniho bezpecnostniho technika ani kupovat a konfigurovat novy hardware. Instalace je jednoduchá, stačí připojit vas stavajici  router pres VPN. Servis a konfiguraci zabezpeceni provadime my.

S námi jste v bezpečí….

Spolehněte se na ISP Security

Pokud máte zájem o další informace nebo nezávaznou nabídku pro vaši síť, zanechte nám svůj e-mail a my vás budeme obratem kontaktovat. Zajímají vás možnosti technické či obchodní spolupráce? Jsme tady pro vás!Zadejte platný email

228 226 312

info@ispsecurity.cz

Sídlo:

Sprava IT s.r.o.
Husinecká 903/10
130 00 Praha 3

Kontaktní adresa:

Na Vysoké mezi 387/34
28922 Lysá nad Labem